papillon

EN

Sıkça Sorulan Sorular

Son Güncellenme: 15.10.2017

Papillon nedir?

Papillon Nedir? Papillon’da merak ettiğiniz konularda sorular sorabilir ve sorulan sorulara videolu cevaplar verebilirsiniz. Cevaplarınız gündemdeki konular veya özel olarak ilgilendiğiniz alanlarda olabilir. Yada sadece eğlenmek ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşarak keyif alabileceğiniz bir platform!

Papillon Kategoriler nedir?

Kategoriler özelliği ile sadece kişiler olarak yöneltilen soruların dışında kategorilendirilmiş sorular ile birden fazla kişinin düşüncesini öğrenmenin mümkün olmasını sağlıyor. Kategorilerde cevaplarını paylaşarak konular hakkındaki düşüncelerinizi belirtebilir ve yaratıcılığınızı göstererek takipçilerinizi artırabilirsiniz.

Papillon'u ne için kullanabilirim?

Papillon'u politika, spor, bilim, müzik, sanat gibi alanlarda deneyimli insanlara soru sorarak bilgi edinmek veya arkadaşlarına farklı sorular sorarak eğlenceli vakit geçirmek için kullanabilirsin.

Arkadaşlarımı nasıl bulabilirim?

Kişi listenize erişmemize izin verdiğinizde Papillon'daki tanıdıklarınızı bulmanıza yardımcı olabiliriz. Bunu ilk giriş yaptığınızda veya daha sonra arama ekranındaki arkadaşlarını bul seçeneğinden yapabilirsiniz.

Cevaplarımı kimler görebilir?

Yeni üyelik açtığınızda varsayılan olarak profiliniz herkese açık olacağından cevaplarınızı tüm Papillon kullanıcıları görüntüleyebilir. Bunu ayarlardan değiştirebilirsiniz.

Gizli profil nedir?

Ayarlar > Profili Düzenle ekranından profilinizi gizleyebilir ve sadece takipçilerinizin videolarınızı izlemesine izin verebilirsiniz. Fakat bunu aktif ederken dikkat etmeniz gerekenler şunlar: Gizli profillerin cevapları popüler cevaplar listesine giremez. Gizli profillerin kategorilerde sorulan sorulara verdikleri cevaplar sadece kendi profillerinde görünür ve kategori listelerine girmez.

Nasıl soru sorarım?

Ekranın alt tarafında bulunan + butonuna tıklayın, soru sormak istediğiniz kişiyi seçin ve sorunuzu yazıp gönderin.